Uczennica klasy 3B, Maja Szkaradek, zajęła III miejsce w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Książka moim przyjacielem”, organizowanego przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim. Wykonała pracę plastyczną przedstawiającą okładkę swojej ulubionej książki – „Harry Potter” J.K. Rowling.
Maja wzięła również udział w Dniu Sztuki podczas IV Sądeckich Dni Godności Osób Niepełnosprawnych, tworząc pracę plastyczną pt. „Moje Supermoce”. Jej praca została zaprezentowana na wernisażu w Miasteczku Galicyjskim oraz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Sądeckiej Biblioteki Publicznej.
Serdecznie gratulujemy Mai osiągnięć i życzymy jej dalszych sukcesów!

Maja i okładka ulubionej książki

Dyplom Konkursu plastycznego

Wystawa prac w Wodzisławiu

Maja i jej Supermoce

Dyplom Sądeckich Dni Godności

Wystawa Sądeckie Dni Godności
