Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowych zajęciach wędkarskich na stawach w Starym Sączu. Wędkarstwo to nie tylko hobby, ale przede wszystkim praktyczna lekcja ekologii i szacunku do natury. Warsztaty te udowodniły, że na sukces trzeba czasem spokojnie poczekać. To także wspaniały sposób na budowanie więzi koleżeńskich oraz aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Najważniejszą zasadą naszych zajęć było hasło: „Złów, zabezpiecz i wypuść”. Młodzi wędkarze zostali przeszkoleni z zasad postępowania z rybami, dzięki którym żadne stworzenie nie ucierpiało.

Nadia z klasy 1s łowi ryby z brzegu

Nagła zmiana pogody, ale Max i Florian zawsze przygotowani!

Nauka cierpliwości na warsztatach wędkarskich

Nikolas z klasy 1s przygotowuje jedzenie dla ryb

Odpoczynek po warsztatach i kiełbaskach z ogniska

Poznawanie przynęt spinningowych

Stanowiska wędkarskie

Tosia z klasy 1s łowi ryby z brzegu

Wyławianie ryb podbierakiem
