Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Niecodzienne zakupy

Wygasa

Autor: W. Noga

image0000001Serdecznie zapraszamy wszystkich dobrodusznych  do wzięcia udziału w zbiórce żywności, którą prowadzą nasi uczniowie w sklepie PSS „Społem” przy ul. Kochanowskiego  (pod opieką p. pedagog – U. Popardowskiej – Chruściel).

Akcja potrwa tylko do 15 grudnia, tj. do czwartku.

Wasze  podarunki znajdą się w paczkach świątecznych dla osób samotnych i chorych:)

Świece dla Ukrainy – zbiórka materiału do wykonania świec okopowych

Wygasa

Autor: U. Popardowska-Chruściel

swieceSzanowni Państwo w ramach akcji społecznej "Świece dla Ukrainy" nasza szkoła rozpoczęła zbiórkę materiału do produkcji świec okopowych: wosk, parafinę, świece, wkłady do zniczy, niedopałki po świecach, podgrzewacze itp.

Z zebranych materiałów wykonane zostaną świece okopowe, wykorzystywane do suszenia ubrań, ogrzania, oświetlenia, a nawet do gotowania. Ukraińscy żołnierze żeby się ogrzać czy podgrzać wodę na zupę albo herbatę, używają właśnie świec okopowych. Wykorzystywane są one również do suszenia ubrań. Są źródłem ciepła i światła na 4-6 godzin /w zależności od wielkości/.

Materiał do wykonania świec prosimy wkładać do pudeł wystawionych przy sklepikach szkolnych w budynku A i B.

Gorąco proszę o wsparcie akcji. Na ten moment zbiórka będzie trwała do świąt. Być może poprosimy Państwa o kontynuację również po przerwie świątecznej.

Z góry dziękujemy
Urszula Popardowska-Chruściel wraz z Wolontariuszami

Podziękowania :)

Wygasa

Autor: U. Popardowska-Chruściel

zhp zbiorka darowWasza obecność szanowni Rodzice, Dzieci i Wy Wolontariusze wnosi w życie drugiego człowieka uśmiech i radość. Z całego serca dziękują za wzięcie udziału w dotychczasowych akcjach oraz za zaangażowanie oraz wiarę w to, że warto.

Nadal zbieramy karmę i akcesoria dla zwierząt - jest to akcja całoroczna, na paczki mikołajkowe dla podopiecznych Sursum Corda zebraliśmy ponad 800 zł - za tę kwotę została zakupiona żywność i chemia gospodarcza dla dwóch rodzin dzieci z niepełnosprawnością, które borykają się z brakiem środków do życia (konieczność kosztownej rehabilitacji i zakupu leków).

Z pozdrowieniami koordynator wolontariatu szkolnego
Urszula Popardowska-Chruściel wraz z Wolontariuszami

"Zostań Dyplomowanym Mikołajem"

Wygasa

Autor: U. Popardowska-Chruściel

ZOSTAŃ DYPLOMOWANYM MIKOŁAJEM"Zostań Dyplomowanym Mikołajem" - często rodzice naszych chorych małych podopiecznych stają przed dylematem - kupić leki, zapłacić za rehabilitację czy spełnić marzenie ukochanego dziecka? Chcemy pomóc chociaż w częściowym rozwiązaniu tego dylematu - dzieci napisały listy do Św. Mikołaja, a my wolontariusze przy Waszej pomocy postaramy się je zrealizować.

Zbiórka na cele Schroniska

Wygasa

Autor: U. Popardowska-Chruściel
Zbiorka dla zwierzat3Zbiórka na cele Schroniska dla zwierząt w Nowym Sączu i Wielogłowach.
Jest to akcja całoroczna, będziemy się Wam co jakiś czas przypominać.

"Ocalić od zapomnienia",

Wygasa

Autor: U. Popardowska-Chruściel

Zakończyliśmy akcję "Ocalić od zapomnienia", w ramach której porządkowaliśmy zapomniane i zaniedbane groby na lokalnych nekropoliach.