ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Mamy po prostu wspaniałych sportowców :]

J. Paszka
Kategoria:

Czytaj więcej...Dzisiaj w Ratuszu Miejskim nastąpiło uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019

18. konkurencji + 10. miesięcy walki + wspaniała młodzież = 1. miejsce u dziewcząt i 1. miejsce u chłopców w kat. kl. 7, 8 SP i 3 klas gimnazjalnych oraz 5. miejsce u chłopców i 6. miejsce u dziewcząt w kat. kl. 1- 6 SP. BRAWO!!! Wynik tym bardziej jest okazały, że do wspólnej rywalizacji przystąpiły wszystkie sądeckie szkoły.

Na sukces ten złożyło się oczywiście wiele czynników, jednak największy to WY!!! To ogromne poświęcenie i zaangażowanie, sprawiają, że z przyjemnością patrzy się na Wasze poczynania na arenie zmagań sportowych. Dziękujemy za te wszystkie piękne chwile... sukcesy, ale i czasami porażki, które zawsze czegoś nas uczą, bo wracamy jeszcze mocniejsi :)

Nasze słowa uznania kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do naszych absolwentów z SP oraz z 3 klasy Gimnazjum, bez których niewątpliwie tego ogromnego sukcesu byśmy nie odnieśli... "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" :]

Biblioteka szkolna zaprasza!

G. Stamirska-Staszek
Kategoria:

Czytaj więcej..."Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,

jaką sobie ludzkość wymyśliła."

Wisława Szymborska

Biblioteka szkolna zaprasza!

Serdecznie zapraszamy do naszej szkolnej biblioteki od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.00.

Tu można znaleźć ciekawe książki i czasopisma. W czytelni można odrobić lekcje, skorzystać z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej.

Mamy ponad 1000 nowych książek, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Księgozbiór został wzbogacony o nowe lektury oraz nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Czytaj więcej...W dniu 25 listopada przedszkolaki ze starszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Moda na misie wciąż nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy piosenkach o misiach. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, degustację miodku. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe pływanie

J. Paszka
Kategoria:

Czytaj więcej...Ponad 200 zawodniczek i zawodników stanęło dzisiaj na słupkach startowych w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, które odbyły się na Krytej Pływalni w Nowym Sączu. Rywalizacja toczyła się na dystansach 25m i 50m stylem dowolnym.

Brązowy medal w kat. dziewcząt rocznik 2011-2012 zdobyła Barbara Michalak z klasy 2a.

Na kolejne medale przyszło nam trochę poczekać ;) W najstarszej grupie kat. 2005-2006 srebro wypływała Magdalena Brzeska (8b). 2 miejsce u panów natomiast zdobył Michał Jagielski (8a).

Gratulacje kierujemy nie tylko do medalistów, ale także do pozostałych członków naszej reprezentacji, który walczyli ile mieli tylko sił w rękach i nogach :)

Wyniki szczegółowe:

  • 2 miejsce - Magdalena Brzeska - kat. 2005-2006
  • 2 miejsce - Michał Jagielski - kat. 2005-2006
  • 3 miejsce - Barbara Michalak - kat 2011-2012
Czytaj więcej...

Nowy adres witryny

Czytaj więcej...Informujemy, że w ostatnich dniach nastąpiła zmiana adresów naszych serwisów internetowych. Nowe adresy oficjalnej strony szkoły to sp3ns.edu.pl oraz www.sp3ns.edu.pl. Platforma edukacyjna dostępna jest pod adresem platforma.sp3ns.edu.pl.

Dotychczasowy adres będzie działał do końca grudnia, po Nowym Roku nasze serwisy dostępne będą jedynie za pośrednictwem wyżej wymienionych adresów. 

Mikołajkowa, siatkarska integracja!!!

J. Kotlicka
Kategoria:

Czytaj więcej...W miniony piątek, 6 grudnia, na naszej hali sportowej, pod patronatem SKPS Dunajec i Terenowego Związku Piłki Siatkowej, po raz pierwszy w historii naszej szkoły rozegrano, "Integracyjny Turniej Mini Siatkówki Klas Sportowych".  Uczniowie - siatkarze z klasy 7s w drodze losowania wybrali z klasy 5s partnerów do gry. Grano parami, duży(a) + mały(a). W sumie, w turnieju zagrało 15 par. Od samego początku, na boisku ścierało się doświadczenie z chęciami i ambicjami:))). W trakcie zawodów prawie namacalna była sportowa więź rodząca się pomiędzy zawodnikami z poszczególnych zespołów. Starsi siatkarze opiekowali się swoimi młodszymi kolegami (koleżankami) jak młodszym rodzeństwem, przekazując im swoją wiedzę i doświadczenie. Młodsi, zapatrzeni w "starszyznę" grali jak z nut, chcąc wypaść przed nimi jak najlepiej:))). W miarę upływu czasu, starsi uczniowie odkrywali przed swoimi młodszymi kolegami kolejne tajniki siatkówki. Niezależnie od wyniku, uczestnikom turnieju uśmiech nie schodził z twarzy!!!  Zabawa była na 102!!! Ci, którzy się jeszcze nie znali wreszcie się poznali, a Ci, którzy się już znali, poznali się jeszcze lepiej.

Słowem integracja na całego w myśl zasady: "Wszyscy jesteśmy siatkarską Rodziną!!!!

Czytaj więcej...