Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Światowy Dzień Ziemi

Wygasa

Autor: K. Korona

ai generated 8678008 640 06fb6

22 kwietnia obchodzone jest święto naszej planety znane pod nazwą Światowego Dnia Ziemi. Dzień ten ma uświadomić nam wszystkim, jak ważne jest nie tylko dostrzeganie piękna naszej planety, ale również konieczności dbania o nią. Dzień ten jest okazją do refleksji nad naszym wpływem na Ziemię i działaniami, jakie możemy podjąć na rzecz ochrony środowiska. Niestety, ostatni czas pokazuje, że nie dbamy ani o Ziemię, ani o naszą przyszłość na niej.

Szkoła przypomina o trwającej zbiórce elektrośmieci, czyli małogabarytowego sprzętu elektronicznego i informatycznego oraz zużytych baterii. Uczestniczymy w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Zbliżający się pomału koniec roku szkolnego, to czas „walki” o oceny - również o tę z zachowania. Może na nią wpłynąć zrobienie czegoś dobrego dla naszej planety i wzięcie udziału w zbiórce. :)

Przedszkolaki poznają szkołę!

Wygasa

Autor: R. Bednarek & K. Leśniak-Jahn & Ł. Mężyk

a470a0e8 5087 4d01 be37 9fb0b3f4a28f 7111aNaszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 10 w Nowym Sączu. Poznały nie tylko budynek, ale i atmosferę panującą tutaj. Obejrzały gabinety, sale gimnastyczne, a także lekcyjne, w których zobaczyły, jak w czasie zajęć pracują uczniowie.

Przedszkolaki opuszczały placówkę z pamiątkowymi zabawkami kreatywnymi i z chęcią powrotu do naszej szkoły :) 

Śniadanie Wielkanocne

Wygasa

Autor: K. Leśniak-Jahn

IMG 6570 755a9Tradycyjnie klasa 2s przygotowała wraz z rodzicami "Śniadanie Wielkanocne". Uczniowie przy wspólnym stole rozmawiali o tradycjach Świąt Wielkiej Nocy. Wykazali się dużą kreatywnością w przygotowaniu wielkanocnych przysmaków. Lekcja była bardzo kolorowa i smaczna. Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych🐣

Witaj, wiosno!

Wygasa

Autor: K. Leśniak-Jahn

IMG 6458 8f562Uczniowie klas I-III na dobre pożegnali zimę. Dzieci z wielkim zaangażowaniem udekorowały sale lekcyjne, korytarze w kolorach wiosny. Na parapetach posiały rzeżuchę i kwiaty. Ubrały się w barwne wiosenne stroje. Wspólnie świętowały PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Słonko w tym dniu zawitało do każdej klasy. Dzieci oprócz wiosennych porządków wykonały wiele kreatywnych prac z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Karnawałowy blask w klasach 0-3

Wygasa

Autor: K. Leśniak-Jahn

IMG 58417 lutego klasy 0-3 bawiły się na zabawie karnawałowej. Tematem był kosmos i kolory fluorescencyjne. Uczniowie w magicznych strojach przenieśli się w kosmiczną przestrzeń. Podczas zabaw zorganizowanych przez animatorki dzieci poznały budowę kosmosu oraz cechy charakterystyczne dla każdej planety. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się doskonale. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego dnia.