Mikołaj w klasie 2s!

Autor: K. Leśniak-Jahn

20231205 091120Do klasy 2s Mikołaj zawitał już 5 grudnia. Przeprowadził w klasie lekcje o dobrych uczynkach. Porozmawiał z uczniami na temat zachowania, m.in. w szkole i w domu. Okazało się, że to dobre i wrażliwe dzieci, dlatego Mikołaj wszystkim wręczył upominki, które wyczarował w swoim czerwonym worku. Po rozpakowaniu paczek uczniowie wyruszyli do kina „Sokół”  na film "Trole3", a za nimi podążył Mikołaj z pomocnikami. Przed rozpoczęciem seansu filmowego dzieci otrzymały łakocie i wzięły udział w  konkursach z nagrodami. Po dniu pełnym wrażeń  dzieci wróciły uśmiechnięte i szczęśliwe do szkoły.