Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Podsumowanie rocznej pracy ☺

Autor: W. Noga

Koniec roku szkolnego20 czerwca odbyły się uroczyste akademie dla klas IV-VII, podczas których Dyrekcja Szkoły wręczyła uczniom dyplomy i nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursach przedmiotowych czy zawodach sportowych. Serdeczne podziękowania za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły otrzymali również rodzice.

Spotkanie wzbogacił  występ artystyczny, w którym wystąpili uczniowie kl. 7b z chórem szkolnym „Allegretto” pod opieką K. Citak, M. Gurgul, T. Owsianki, J. Rams-Arendarczyk.

21 czerwca był równie wyjątkowy! Tego dnia uczniowie otrzymali swoje świadectwa szkolne i z radością powitali wakacje!

Życzymy Wam uroczych wakacji! ☺