Wzorowy Świetliczak

Autor: B. Wójs

IMG 5032Miło nam poinformować, że tytuł Wzorowego Świetliczaka w I półroczu roku szkolnego 2023/24 otrzymała Liliana Jankowska z kl 2a. Drugie miejsce zdobyła Zofia Wróbel z kl 2a. Trzecie miejsce Emilia Szewczyk z kl 2s. Uczniowie Ci zdobyli w I półroczu największą liczbę złotych serc. Serca można było otrzymać w trzech kategoriach:

• aktywnie uczestniczę w zajęciach
  • dbam o porządek w świetlicy
  • jestem dobrym kolegą, koleżanką

Wychowankowie Ci spełnili wszystkie te wymagania, wykonali mnóstwo prac plastycznych, kartek świątecznych dla osób starszych, upominków i laurek z okazji świąt i uroczystości. Brali też udział w konkursach organizowanych przez inne placówki min. sklep "Mały Robinson", gdzie Aleksandra Wójs z kl. 2b zdobyła nagrodę i wygrała bon na 100zł.

Serdecznie Gratulujemy!

Na zdjęciach można obejrzeć prace dzieci.