Nasi finaliści w wojewódzkim konkursie historycznym!

Autor: W. Mrzygłód

Konkurs historyczny Dnia 19.04.2024 w Nowym Sączu odbył się etap wojewódzki konkursu historycznego "Mój region-moja duma, moje miasto- moja duma". Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów, którzy mogą się pochwalić otrzymaniem tytułu finalistów:
Weronika Surówka (6b), Magdalena Łukasik (6b), Piotr Nadolski (6b), Mateusz Leśniak (7s), Oliwia Dziadosz (8b).
Uczniowie odpowiadali na pytania ustne oraz pisemne dotyczące historii Sądecczyzny. Cieszy nas fakt, że nasi wychowankowie z tak wielkim zaangażowaniem przyswajali wiedzę na temat dziejów naszego pięknego regionu, który jest nazywany "małą ojczyną".

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie merytoryczni: