Sukcesy naukowe naszych uczniów w konkursach przedmiotowych MKO

Autor: :)

20240416 104000 2635cZakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024 organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

W niezwykle trudnym Małopolskim Konkursie Języka Polskiego mamy aż dwoje uczniów, którzy doszli do finału, czyli etapu wojewódzkiego. Laureatem został Damian Krzak z klasy 8c, a finalistką Milena Potoniec z 8a.

Mamy też sukcesy w innych konkursach przedmiotowych, równie trudnych. Laureatem z języka niemieckiego jest Dawid Cichoński z 8b, a finalistami z języka angielskiego są Oliwia Poręba i Damian Krzak z 8c. Również z geografii mamy finalistkę – Milenę Potoniec z 8a.

Podziwiamy ich wiedzę, talent, intelekt, pracowitość i umiejętności. Serdecznie gratulujemy im, ich rodzicom oraz opiekunom naukowym – paniom Urszuli Filas – Zakrzewskiej, Renacie Bałuce, Milenie Janisz, Jolancie Rams – Arendarczyk oraz panu Andrzejowi Hasslingerowi.