Szkolny Turniej Sportowy dla klas 1-3 pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

Autor: R. Bednarek, K. Leśniak-Jahn, Ł. Mężyk, A. Strzelec, K. Tomyślak

3812d529 b495 4ee7 8d99 77a9cc364702 48e0e23 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej Sportowy dla klas 1-3. Uczniowie rywalizowali w 4 konkurencjach: tor przeszkód, sztafeta, skok w dal i rzut do kosza. Oprócz tego każdy wziął udział w różnych grach i rozgrywkach, m. in.: w zabawach tanecznych  czy w loterii, w której można było wylosować piłki do piłki nożnej, siatkowej lub do kosza. Przed ogłoszeniem wyników dzieci zajadały smaczne, kolorowe, a przede wszystkim zdrowe przekąski. Na zakończenie każda klasa została uhonorowana pucharem i medalami. Uczniowie naszej szkoły wykazali się wzorową sprawnością fizyczną!☺

W tak wielkim przedsięwzięciu pomogli nam wyjątkowi goście, którym serdecznie dziękujemy:
Prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ludomirowi Handzlowi za objęcie turnieju Honorowym Patronatem, Dyrektorowi Wydziału Sportu i Turystyki Tomaszowi Baliczkowi za atrakcyjne nagrody, a także studentom (Karolinie, Annie, Annie, Zuzannie, Elżbiecie i Kindze) z Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu z Wydziału Nauk Społecznych za współprace podczas turnieju sportowego, Zespołowi Szkolnemu nr 1 w Nowym Sączu im. Komisji Edukacji Narodowej za przygotowanie smacznych przekąsek, którymi częstowały uczennice Weronika i Marlena, natomiast Krzysztofowi Fałowskiemu za uwiecznienie na zdjęciach tak ważnych dla dzieci chwil.

Dziękujemy wychowawcom za opiekę nad uczniami podczas turnieju: Kamili Tomyślak kl. 1s, Karolinie Leśniak-Jahn kl. 2s, Ewie Chronowskiej kl. 3a, Dorocie Hasslinger kl. 3b, Renacie Kiełbasie – Dziedziak kl. 3c oraz organizatorom: Renacie Bednarek, Łukaszowi Mężykowi, Karolinie Leśniak-Jahn, Adamowi Strzelcowi i Kamili Tomyślak.

Szczególnie dziękujemy naszemu gospodarzowi - Dyrektorowi Szkoły Ewie Bogdańskiej - za umożliwienie organizacji turnieju, kibicowanie wszystkim uczniom i zapewnienie bezpiecznych warunków. Dziękujemy również rodzicom za pomoc.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Chętne dzieci zapraszamy do KLAS SPORTOWYCH, dzięki którym będą mogły nabyć nowe umiejętności sportowe oraz rozwinąć swoją pasję!