Srebrni Medaliści Mistrzostw Nowego Sącza w Piłce Ręcznej

Autor: G. Klepacz

1 cf0a211 kwietnia br. chłopcy z klas VII-VIII uczestniczyli w Mistrzostwach Nowego Sącza w Piłce Ręcznej w ramach IMS.

W zawodach wzięły udział szkoły podstawowe z terenu miasta Nowego Sącza, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. W swojej grupie rozegraliśmy zwycięskie mecze z SP15 3:2 i z SP18 4:2, zajmując I miejsce w grupie.

W finale zmierzyliśmy się z SP7, gdzie po bardzo wyrównanej grze przegraliśmy 3:2 zdobywając ostatecznie II miejsce. Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny.

Skład drużyny: Jakub Krawczyk VIII c, Jakub Stefański VIII c, Adrian Policht VIII d, Maksymilian Jagiełka VII s, Maksymilian Kalisz VII a, Filip Kaczmarczyk VII s, Oleh Kuchta VIII b, Oskar Konar VIII b, Jakub Szmit VII s, Wiktor Kumorek VIII b, Szymon Pazdyk VIII b, Jakub Tokarczyk VII s, Dariusz Knieć VIII a, Nikdem Poręba VIII a, Jakub Filipek VII s.